Карлеуша ја натера да се соблече: Сопругата на Саша Поповиќ во бикини (ФОТО)

 Јелена Карлеуша отпатувала со семејството на годишен одмор после прославата на својот 41. роденден и тоа во полн состав, затоа што сега е присутен и нејзиниот сопруг Душко Тошиќ. Меѓутоа, овој пат таа одлучила да се види и со Саша Поповиќ.

На својот Инстаграм профил Карлеуша објави фотогграфија од сопругата на Саша Поповиќ во Костим за капење.

Се чини дека Карлеуша ја „убедила“ дека треба да покаже дека е во топ форма, па и сузана отвори профил, па објави слична фотографија и на својот Инстаграм профил, па иако е на почетокот од шестата деценија изгледа преубаво, а позитивни коментари само се редеа.

 

 

 
 
 
View this post on Instagram

 

A post shared by @ suzanapopovic69 on Aug 22, 2019 at 4:23am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

22.08.2019 - 17:21

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега