Карлеуша ја дочека есента во свој стил: Разголена и во провокативно издание (ФОТО)

Откако објави виедео пред огледало на кое јасно се гледа дека не носи долна облека, српската фолк дива Јелена Карлеуша ја поздрави есента со кренати нозе.

Имено таа облече розов мини фустан со деколте до папокот, отворен до препони, и така одново се фотографираше во дворот на својата куќа во есенски амбиент, меѓу пожолтените лисја на дрвјата и цвеќињата.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

19.10.2019 - 15:06

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега