Карлеуша издоминира во претесен и краток фустан- никој не можеше да тргне поглед од нејзините гради

Се чини дека Јелена Карлеуша секој пат успева да ги изненди фановите со својот стајлинг, па таман кога мислите дека сте виделе се, таа повторно има адут во ракавот.

Пејачката својата линија ја доведе до совршенство, па овојпат облече цветен краток фустан, а во преден план беше деколтето.

Со краткиот фустан Карлеуша облече и долги виолетови чизми кои ги има носено и претходно, а кој би гледал во чизмите покрај вакво деколте.

Погледнете:

 

 
 
 
View this post on Instagram

Marilyn In @ohpolly

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on Jan 22, 2020 at 7:19am PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

23.01.2020 - 09:30

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега