Кандидатката за претседател Карабатиќ на сајт за придружба - Колку чини ден со неа?

Хрватската старлета Ава Карабатиќ се најде на сајт за придружба.

Старлетата, модел и пејачка која се кандидираше за претседател на изборите за следната година, се најде на сајтот каде стојат нејзини фотографии и пишува дека  Ава не е проститутка и дека не нуди сексуални услуги, но дека сака богати и моќни мажи со кои би излегла на вечера, во спа центар.

За тоа задоволство мажите би требало да платат 2.000 евра за цела вечер, додека за цел ден со неа 4.000 евра.

Доколку некој би посакал со Ава Карабатиќ да помине два дена, треба да издвои 6.000 евра.

Дали некој го искористил идентитетот на Ава на сајтот за придружба или таа одлучила дополнително да заработи и да наплати за своето друштво, не е познато, пишуваат регионалните медиуми.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

16.12.2019 - 11:36

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега