КАКВА ВИЛА: Овде живее Саша Поповиќ

 

Сопственикот на „Гранд Продукција“ Саша Поповиќ може да се пофали дека има направено вистинска медиумска империја. Од која произлегоа голем број ѕвезди, тој има одличен брак со Сузана Јоваковиќ со која ја има ќерката Александра. 

Покрај успешниот бизнис, Саша може да се пофали деќа живее во една од најлуксузните вили во Белград. 

 

Ovako izgleda dom Saše Popovića by kucasnova

 
 
11.01.2017 - 11:05

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа