Каква трансформација: Мараја Кери драстично ослабе а сето тоа поради феноменална причина (фото)

 

Мраја Кери е во врска со танчерот Брајан Танак, а откако се заедно пејачката се посвети на својот изглед.

Таа се бореше со вишокот килограми, па почна да вежба и го промени начинот на исхрана, но се шушка дека има одлична причина за тоа што изгуби на тежина.

Се шпекулира дека во прашање е нејзината голема конкуренција Џенифер Лопез, но други пак велат дека е поради нејзиното ново моче.

Сепак едно е сигурно дека таа изгледа многу подобро од тоа што беше.

 

 

 

 

24.05.2018 - 12:05

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега