Како се славеше во соблекувалната на Реал Мадрид за Суперкупот (ВИДЕО)

 

По победата над Манчестер во Скопје, Фудбалскиот клуб на Реал Мадрид на својата официјална страна објави видео од атмосферата во соблекувалната после натпреварот. 

Погледнете што се случувало: 

 

 

 

11.08.2017 - 13:56

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа