Како изгледа Карлеуша, без фотошоп на фотографиите кои ги објавува на Инстаграм

 

Карлеуша деновиве објави неколку фотографии на Инстаграм во тесно црвено фустанче кое и стои совршено.

Сепак денес беше објавена фотографија како навистина изгледа Карлеуша во црвениот фустан.

Очигледно повторно си „играла„ со Фотошопот и на секој начен се обидува да ги сокрие своите недостатоци.

 

 

 

 

 

13.08.2017 - 14:33

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа