Кајли Миног на 52 години објавила провокативна фотографијa

Славната пејачка позирала во Бразил и го покажала своето извајано тело.

Австралиската пејачка Кајли Миног позирала во секси издание, па го покажала извајаното тело во леопард боди и каубојски чизми. 

Кајли Миног во прв план ги истакнала своите нозе и задникот и изгледала премногу секси на својот перформанс во Бразил.

Легендарната пејачка ја покажала својата фантастична фигура додека се потпирала на ѕид.

Фотографијата е направена во Сао Паоло во Бразил, каде Кајли се подготвувала за перформанс на "GRLS" фестивалот кој се оддржал на 8-ми март.

Таа на сцената променила неколку костими, додека ги изведувала своите најголеми хитови како што се "Can't Get You Out Of My Head", "All The Lovers" и други.

Кариерата на Кајли трае подолго од 30 години.

 
 
 
View this post on Instagram

Thanks @festivalgrls Have even more fun tonight for #internationalwomensday

A post shared by Kylie Minogue (@kylieminogue) on Mar 8, 2020 at 6:10am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

10.03.2020 - 15:01

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега