Кафе, базен и љубов: Водителката Елена утрово одлучи да се релаксира (ФОТО)

Водителката Елена Најдоски, утрово одлучи да ужива целосно. Нејзината дефиниција за уживање претставува, кафе, базен и љубов. Водителката неодамна стапи во брак со Бојан Најдоски, а овој петок ужива баш со него. 

На социјалната мрежа Инстаграм објави „Приказна“ на која можеме да забележиме дека заљубениот пар максимално се опушта покрај базен и „работат на тенот“.

Водителката Најдоски, одлучи и мислите да ги тргне со книгата „Клубот 5 наутро“.

 

12.08.2022 - 11:46
Фото: 
Принтскрин Инстаграм/ @elena_zivotsostil

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега