Јункер целосно „одлепи" - зграби жена за косата, фрлаше хартии и ја турна камерата

Претседателот на Европската Комисија, Жан Клод Јункер, необично се однесуваше на самитот во Брисел.

Тој фати една жена и ја рабушави нејзината коса, потоа фрлаше листови и документи. 

Потоа со рака ја покри камерата.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

16.12.2018 - 13:57

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега