ЈСП најави измени: Важна информација за сите кои се возат со автобус

 

 

Автобусите на ЈСП Скопје в петок ќе сообраќаат по неделен летен возен ред поради празникот Рамазан Бајрам. 

Корисниците на ЈСП Скопје возниот ред можат да го видат на веб страницата на претпријатието jsp.com.mk

 

 

 

13.06.2018 - 15:34

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа