Јелена Ѓоковиќ објави снимка и го запрепасти фановите: „Едвај чекам да го направам ова со тебе аморе“

Сопругата на Новак Ѓоковиќ, Јелена веќе подолго време се нема огласено на социјалните мрежи, а сега објави видео кое сите го остави зачудено да гледаат.

„Потполно нормален дена на Акро јога со Џејсон. Доаѓам утре по уште, Аморе не можам да дочекам да го направам истото со тебе, па го „тагна“ Новак “Единствено искуство“ напишала Јелена во опис на видето.

Инаку Новак моментално се наоѓа во Лондон каде се обидува да се врати на првото место на АТП листата, а на терен излегува во недела околу 15 часот.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

09.11.2019 - 11:31

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега