Јавно „страдање“ на Викторија пред очите на јавноста: Откриено зошто беше тажна за време на венчавката (фото)

Меѓу многуте гости на венчавката на Меган и принцот Хари присуствуваа познатите, Викторија и Дејвид Бекам.

Совршено стилизирани, тие беа еден од паровите за кои се зборуваше со денови се додека јавноста не го забележа  тажниот поглед на жената на славниот фудбалер.

Според странските медиуми, ноќта пред кралската свадба, Дејвид излегол со Старлетата Каро Кебл Вајт, која на сите им кажа што се случило. Тој цела вечер ги честел со пијалоци, неа и нејзината пријателка, па наредниот ден Вајт се заблагодари на Бекам за таквиот гест тагнувајчи го во постот.

 

 

 

26.05.2018 - 10:41

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега