Ја запроси по само пет месеци врска, скопската пејачка пред свадба

Љубовта која се роди помеѓу двајца натпреварувачи во „Ѕвездите на Гранд“, скопјанката Елена Миленковска и белграѓанецот Александар Гуте Маринковиќ, ќе биде крунисана со брак.

По само пет месеци врска, Гуте ја запросил Елена, која неодамна поради него се пресели во Белград. Запросувањето било полно со изненадувања, а се случило точно на полноќ на 26-тиот роденден на пејачката.

Еве какво изненадување ѝ подготвил:

 

 

 

Добивајте вести на Viber

19.09.2019 - 19:22

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега