Ја пресретна на улица и ја натера да пее, а кога го пушти гласот комичарот се воодушеви (ВИДЕО)

Комичарот Кевин Фрешвотер смислил одличен предизвик кој се вика „доврши ги зборовите на песната“.

Имено тој преретнува луѓе на учлица пеејчи некоја песна, а луѓето имаат за задача да ја довршат песната.

Едно од неговите видеа стана вистински хит и масовно се споделува, комичарот налетува на жена која позитивно го изненади.

Во подземна железница поччна да ја пее песната од Бредли Купер и Лејди Гага, а девојката не само што ги знаеше збровите, туку и отпеа неверојатно.

Подоцна е откриено дека таа се вика Шарлот Авбури и дека всушност се занимава со пеење.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

19.02.2020 - 12:07

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега