Ја однеле на скопската Клиника а тој направил драма - интервенирало обезбедувањето

Во 11.30 часот во Клинички центар при комплексот клиники „Мајка Тереза“ -Скопје, во моментот кога медицинска сестра давала медицинска помош  на пациент, во ординацијата влегол нејзиниот невенчан сопруг Х.Б. од Скопје, кој почнал агресивно да се однесува.

Тој бил спречен од обезбедувањето, кое го отстранило  од ординацијата. Се преземаат мерки за расчистување на случајот. 

 

 

 

14.06.2018 - 14:31

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега