Ја крие девојката - Милан Станковиќ се фотографирал гол, но сите гледале во оваа личност

 

Љубовниот живот на Милан Станковиќ не престанува да ја интригира јавноста, судејќи по тоа што пејачот не претставил ниту една девојка во јавноста, по врската со Рада Манојловиќ.

Имено, пејачот се фотографирал без облека, но на сите во очи им падна личноста која Милан ја „пресекол“ од фотографијата.

Сепак, во кадар упаднала нејзината руса коса, а обожавателите веднаш се запрашале дали станува збор за неговата поубава половина.

 

 

 

12.10.2017 - 14:09

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа