Ја крена во раце па покажа повеќе од што планираше: Познатата водтелка посрамена(фото)

Британската водителка Лизи Канди на прославата на својот 48 роденден покажа повеќе од што планираше.

Имено за таа прилика, водителката избра преубав фустан, но вакво нештио не очекуваше.

Кога еден од присутните пријатели ја крена во раце да позраат и се виде повече од што таа сакаше, па сите се изненадија а не неа не и беше ни малку пријатно.

 

 

 

 

14.06.2018 - 16:21

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега