Ја фати келнерката за задник, но не се ни надеваше на вакво нешто (видео)

Надзорните камери снимија необична сцена во едно кафуле, па за кратко време видеото стана хит.

Имено тој на поминување ја фати келнерката за задникот, а таа со само еден потег го бутна на земја.

На видеото не е наведено каде е направено, но за кратко време ова видео стана хит.

Погледнете:

 

 

 

 

20.07.2018 - 09:51

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега