Извлечени паровите за полуфиналето на Лигата на шампионите

Реал Мадрид ќе му биде домаќин на градскиот ривал Атлетико во првиот меч од полуфиналето на лигата на шампионите.
Монако и Јувентус ќе ги одмерат силите во првиот меч на стадионот во кнежеството

По двомечот веќе е закажано финалето во Кардиф, на 3 јуни.

 

 

 

21.04.2017 - 12:21

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа