Измерени -12 степени - ова се температурите вечерва во Македонија

Ова се температурите вечерва во градовите низ Македонија.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

16.01.2019 - 23:12

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега