Излегол да шета па веднаш се јавил во македонската полиција: Најден труп во распаѓање

 

Во текот на вчерашниот ден во 08 часот и 50 минути, жител на населба Рача во СВР Охрид пријавил дека на брегот од езерото во близина на комплекс „Св. Наум“, пронашол тело на жена во фаза на распаѓање.

Извршен е увид на местото на настанот, по наредба на Јавен обвинител телото е предадено за обдукција.

 

 

 

22.04.2018 - 12:13

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега