Излечете ги природно цистите на јајниците - помош за болниот женски проблем

 

Секоја девојка и жена некогаш во животот имала циста на јајниците, а тоа е голем и мачен проблем. Некои поминуваат сами, а некои не се толку безопасни, па за нив треба повеќе внимание.

Ехинацеата, црвената детелина, се билки кои помагаат за овој проблем. Може да си набавите чај од нив во билните аптеки. Ќе ви бидат потребни околу шест недели.

Исто така, позитивно делуваат и јогата и фитнесот.

 

 

 

16.04.2018 - 20:55

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа