Изгореа 6 возила на авто плац во Илинден

 

Вчера во 3 часот по полноќ на улица „ 9“ во авто плац за половни возила во село Илинден, сопственост на 50-годишниот Б.Х., биле опожарени шест возила. Според информации на МВР повредени лица нема. Увид се врши.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

16.02.2019 - 16:00

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега