„Изгледаш 10 години помладо“ - Ева Лонгорија има нова фризура

 

Многу познати дами го прославија крајот на штрајкот во Холивуд во средата на ручекот на женската академија „Шанел“.

Една од гостите беше познатата актерка Ева Лонгорија, која го покажа својот нов изглед.

Познати актерки, сценаристи и многу други жени што работат во филмската индустрија се сретнаа во средата на луксузниот женски ручек на Академијата, кој оваа година беше создаден во соработка со „Шанел“.

Попладневното дружење во Лос Анџелес собра многу познати дами, кои блеснаа во модни комбинации со потписот на брендот што многумина го сакаат. Главна тема беше прекинот на синдикалниот штрајк на актерите по повеќе од 3 месеци.

Ева Лонгорија драстично ја скрати косата и ја прикажа својата нова фризура.

13.11.2023 - 21:40

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега