Избувна пожар во автомобилот на скопјанец

Министерството за внатрешни работи информираше дека на 19.01.2021 во 20:51 часот во СВР Скопје, 31-годишниот Р.С. од село Љубин, пријавил дека во село Љубин настанал пожар во неговото патничко моторно возило„рено лагуна“. Извршен е увид.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

20.01.2021 - 17:21

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега