Избегнува појавување во јавноста - ова е сестрата на Гога Секулиќ

 

Со оглед на тоа дека скоро е невозможно да ја видите во јавноста, многумина ни не знаат дека Гога Секулиќ има сестра која се вика Александра. Александра живее во Швајцарија, па тие две за жал немаат можност многу време да поминуваат заедно.

Меѓутоа, Гога имала настап во Цирих, па ја искористила таа можност да ја посети својата сестра.

Тие двете се фотографирале со раперот Ратса и ја објавиле фотографијата на социјалните мрежи:

 

 

 

19.06.2017 - 13:11

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа