Иван не го пуштиле во дискотека: Дошол со пушка и почнал да пука

Го одбиле за влез во дискотека па 23-годишниот Иван П. од Ниш дошол со автоматска пушка и почнал да пука.

Морала да интервенира полицијата и го раниле во нога бидејќи не сакал да се предаде.

Настанот се случил синоќа кога момчето отишло во клуб, не го примиле двајцата обезбедувачи, па се скарал и по кратко се вратил со оружјето и се заканувал на сите.

Тој почнал да пука на полицијата, па едвај го разоружале и спречиле.

 

 

 

17.06.2018 - 21:26

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега