Итна помош ги разбуди жителите на Борча: Повторно драма во семејството на Зоран Марјановиќ

 

Милош Марјановиќ, братот на Зоран Марјановиќ, утрово повторно имал напад на бубрезите, поради што Брза помош ги разбуди жителите на Борча.

Од куќата на убиената Јелена вчера Брзата помош добила повик, а разбрале само дека некој повторно повраќа, па се упатиле таму.

Ова е втор напад на братот на Зоран во рок од две недели.

 

 

 

12.01.2018 - 09:10

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа