Истури во Скопје - силно невреме

Силното невреме започна да беснее во Скопје.

Надвор грмотевици, ветер и пороен дожд.

Невреме се најавува и до крајот на неделата. Од сабота не чека и намалување на температурите.

 

 

 

 

20.06.2018 - 18:14

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега