Истепан малолетник во училишен двор во Ѓорче Петров

Вчера во 19.18 часот во СВР Скопје, 51-годишниот Ц.Т. од Скопје пријавил дека околу 18.00 часот во училишен двор на подрачјето на Ѓорче Петров неговиот малолетен син бил физички нападнат од неколку малолетници, извести МВР. 

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

 
 
22.02.2024 - 16:26

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега