Исповед на мајка која го стресе регионот: Докторот не сакаше да ме породи па заборави газа во мене

 

Србинката Наташа П. пред 20. дена станала мајка по трет пат и вели дека тоа и е најголемата среќа, но дека се случило нешто грозно на пораѓајот.

Имено, со нејзиниот статус на социјалните мрежи, таа тврди дека на пораѓајот докторот јадел јаболко, а бабиците ја пораѓале, а потоа кога ја зашивал и заборавил газа.

Вели дека сите лежеле на крв, немало чиста постелнина и бквално никој не се грижел.

Таа вели дека газата ја извлекла од себе додека се туширала.

 

 

 

20.06.2018 - 17:00

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа