Исплива фотографија од почетокот на кариерата на Беквалац: За неа времето како да застанало

Наташа Беквалац откако се појави на музичката сцена важи за една од најзгодните и најубавите пејачки, а многумина често се прашуваат дали направила некоја естетска корекција на себе.

Таа призна дека имала операција за зголемување на градите, но многумина веруваат и дека имала орекција и на усните како и затегнување на лицето.

Сега исплива фотографија од почетокот на кариерата на Наташа Беквалац на која таа изгледа скоро исто.

Погледнете:

 

 
 
 
View this post on Instagram

#natasabekvalac #2002 #rare #malisignali #jugoslavija #nostalgija

A post shared by @ foto.nostalgija on Jun 11, 2017 at 12:58pm PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

18.09.2019 - 10:16

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега