Исплива фотофрафија од детството: Цеца со кикички, објави како изгледала додека била мала (ФОТО)

Познатата српска пејачка Цеца на Инстаграм објави фотографија која досега јавноста немаше можност да ја види.

Српската пејачка никогаш не криела како изгледала во младоста, но сега објави фотографија и кога била бебе.

Погледнете како изгледала:

 

 

 

Добивајте вести на Viber

20.08.2019 - 13:17

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега