Искршено стаклото на штаб на ВМРО-ДПМНЕ во Кавадарци

 

Вчера пополноќ на улица „Илинденска“ во Кавадарци непознат сторител го искршил стаклото на објектот кој го користи коалицијата предводена од политичката патија ВМРО-ДПМНЕ.

Полицијата ги презема потребните мерки за пронаоѓање на сторителите.

 

 

 

 

13.10.2017 - 14:00

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа