Исчезнатиот скопјанец пронајден мртов во Нерези ?

Последната информација за исчезнатиот скопјанец која утринава ги препрлави социјалните мрежи е дека тој е пронајден починат, а според податоците на досие.мк неговите колеги од програмерска компанија го пронашле во Нерези.

Полицијата е известена се очекуваат детали.

Се работи за 32 годишниот Горан Атанасовски.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

21.02.2019 - 14:50

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега