Исчезнат е млад Македонец, се бара помош (ФОТО)

Николче Николовски е момчето кое исчезнало завчера попладне (13.05.2022), а неговите пријатели преку социјалните мрежи бараат помош.

Николовски излегол од домот околу 15.00 часот на 13-ти мај, по што му се губи секоја трага.

Помош Помош Помош!!!

Луѓе наши, ве молиме сите за помош, нашето другарче Николче Николовски, го нема од вчера попладне.
Излезе од дома околу 15:00 часот на 13ти Мај - ПЕТОКОТ, последно е виден кај бензиската пумпа Мак Петрол - кај Транскоп, движејќи се со син Форд Фиеста со регистрација BТ 852 DK и сеуште е со истата...
Ве молиме ако некој видел или види нешто, што и да е, исконтактирајте, раширете, јавете се во било кое време 070360520.
Фиестата е kako оваа на сликата.
Споделете!
***КОЛАТА Е ПРЕФАТБАНА СИВА МЕТАЛИК“, бараат помош неговите пријатели.

 

15.05.2022 - 13:31

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега