Исчезнал маж од Катланово- полицијата трага по него

Маж од Катланово бил пријавен за исчезнат во полициската станица во Петровец.

-Во Полициско одделение Петровец, З.Т.(49) од населба Илинден, вчера пријавил дека околу 15,00 часот од дома се оддалечил таткото на неговата сопруга, С.П. (74) од Катланово, скопско, информираат од полиција.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

21.01.2021 - 16:28

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега