Исчезна жена од Драчево

Во 20.30 часот во Полициската станица Драчево,  44-годишниот Д.П. пријавил дека истиот ден од домот во непознат правец се оддалечила неговата сопруга.

Се работи за 40-годишната Д.П.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

12.02.2019 - 15:41

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега