Исчезна старец од Скопје - го нема со денови

Во 10.00 часот во Полициската станица Аеродром, 46-годишниот Љ.Ј. од Скопје пријавил дека на 12. од домот во непознат правец се одалечил неговиот татко.

Се работи за 85-годишниот Ц.Ј. за кој се  преземаат мерки за пронаоѓање.

 

 

 

14.06.2018 - 14:44

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега