Исчезна скопјанка заедно со својот малолетен син- полицијата трага по нив

Во текот на вчерашниот ден било пријавено дека мајка заедно со својот малолетен син исчезнала.

Според пријавеното, А.Т. (23) од Скопје вчера во 20:10 часот во СВР Скопје пријавил дека од домот се оддалечиле неговата мајка М.Т. (41), која и претходно се оддалечувала од домот и неговиот брат Н.Т. (14), двајцата од Скопје.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицата.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

18.02.2020 - 16:51

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега