Исчезна младо момче - македонската полиција трага по него

 

Во 11 часот во текот на вчерашниот ден 44-годишниот А.М. од Струга пријавил дека на 12 . околу 08:00 часот од неговиот дом во непознат правец се упатил неговиот син.

Се работи за 25-годишното момче А.Ш. од Струга.

 

Се преземаат мерки за пронаоѓање на момчето.

 

 

 

14.09.2017 - 12:28

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа