Исчезна млада девојка од кочанско- доколку ја видите јавете се во полиција

Исчезна млада девојка од кочанско. На социјалните мрежи објавени се информации за тоа кога последен пат е видена девојката.

-Исчезната е Наташа Николова од Оризари, Кочани. Полицијата ја бара, последен пат е излезена од дома во 8 часот наутро. Ќе ве молам ако некој ја видел или знае нешто да се јави во полиција. Се надеваме дека е жива и здрава. Споделете, пишува Нате Стоилова на фејсбук.

Споделете ја објавата и доколку ја видите девојката пријавете во полиција.

11.06.2021 - 14:39

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега