Исчезна маж од скопската населба „Илинден“

 

Исчезна маж од скопската населба „Илинден“.

„На 05.07.2020 во 18.30 часот во СВР Скопје, А.А.(50) од населба „Илинден“, Скопје, пријавила дека од семејниот дом се одалечил нејзиниот сопруг Љ.А.(54)“ велат од полиција.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

06.07.2020 - 15:23

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега