Исчезна маж од Скопје- полицијата трага по него

 

Во текот на вчерашниот ден скопјанец пријавил дека неговиот татко е исчезнат.

Вчера во 10 часот и 15 минути во СВР Скопје, Г.Ц.(47) од Скопје пријавил дека од семејниот дом на улица „Ѓорѓи Капчев“ се оддалечил неговиот татко Ј.Ц.(79) од Скопје.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето. 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

19.02.2020 - 16:09

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега