Исчезна маж од Чаир

 

Во текот на вчерашниот ден околу 07 часот и 50 минути, во Полициската станица Чаир, се јавила 54-годишната Х.Л. од Скопје пријавила дека истиот ден во периодот од полноќ до утрото, нејзиниот свекор од непознати причини се одалечил од домот во непознат правец.

Се работи за 78-годишниот Х.Д.

 Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето. 

 

 

 

12.01.2018 - 12:43

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа