Исчезна малолетно девојче од Скопје

МВР информираше дека вчера во 22.30 часот во Полициската станица Карпош од Јавна установа Детски дом „11 Октомври“ било пријавено дека од домот се оддалечила М.А.(16). Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

 

25.01.2022 - 15:50

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега