Исчезна малолетно девојче од Скопје

МВР информираше дека вчера во 23:15 часот во СВР Скопје, 34-годишната М.П. од Скопје пријавила дека од домот се оддалечила нејзината ќерка 15-годишната М.П. од Скопје. Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето. 

 

27.10.2021 - 16:30

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега