Исчезна малолетничка од струмичко

Во текот на вчерашниот ден исчезна малолетниччка од струмичко.

„На 18.01.2020 во 00:30 часот во СВР Струмица, С.Р.(45) од село Висока Маала, струмичко, пријавил дека неговата ќерка Ѓ.Р.(16) се оддалечила од домот“ соопштуваат од полиција.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

18.01.2020 - 14:54

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега